Pulsson® - energia życiowa, zdrowie, świadomość
Uruchamianie energii życiowej, procesów zdrowotnych i poszerzonej świadomości ruchem na specjalistycznym łóżku terapeutycznym Pulsson® Health Cruiser z zastosowaniem piramidalnego ruchu falowego.

Formuła Pulssona®
Ruch - Energia - Synchronizacja - Uzdrowienie
Masaż ruchem Pulssona® uruchamia i mobilizuje całe ciało jednocześnie, rozluźnia układ szkieletowy, masuje narządy wewnętrzne, uwalnia napięcia na poziomie fizycznym i psychicznym. Bezboleśnie i bez wysiłku. Bez dotykania, bez rozbierania.

Sekret Pulssona®
Wszystkie ruchy prowadzą do zdrowia Pulsson® Health Cruiser
Bo krążenie ma znaczenie
100% ruchu
Pulssona® Pulsson® Health Cruiser to opatentowane, przełomowe urządzenie w dziedzinie rozwiązań dla zdrowia człowieka. Dedykowane ruchy Pulssona® o zmiennym kierunku, częstotliwości i amplitudzie stosowane są w celu masażu narządów wewnętrznych, regulacji przepływu płynów ustrojowych, stymulowania czynności układu hormonalnego, oddechowego i krążenia, normalizowania procesów neurologicznych i psychicznych. Dzięki ponad dwudziestoletniej praktyce terapeutycznej została stworzona przez Zygmunta Pulssona metoda terapii ruchem falowym na Pulssonie®. Został zdefiniowany piramidalny ruch falowy, kluczowy dla krążenia, dotlenienia i generowania energii w ciele. Rezultatem jego stosowania jest poprawa funkcji życiowych i zdrowia.

100% współpracy z ciałem
Optymalne zawieszenie urządzenia utrzymuje ciało w ruchu, podtrzymuje lub potęguje ruch, nadaje mu kierunek, zmienia jego amplitudę i częstotliwość. Ruch przechodzi od łagodnego pulsowania do energicznego ruchu mobilizującego. Możliwa jest wówczas progresja treningowa. Ciało integruje wygenerowaną energię i uruchamia procesy autoregulacyjne. Następuje progresja zdrowia.

100% higieny
Pulsson® Health Cruiser aktywuje wszystkie części ciała i komórki bez konieczności kontaktu terapeuty z ciałem pacjenta. Sesje prowadzone są bez dotykania i bez rozbierania.

Poznaj metodę Pulssona

Wybierz sesję dla siebie:
Pulsson® Sport
Pulsson® Serce
Pulsson® Kręgosłup
Pulsson® Metabolizm
Pulsson® po COVID
Pulsson® Libido
Pulsson® Fit-Trans
Pulsson® Medytacja

Ludzie mówią o Pulssonie® - przejdź do relacji pacjentów >>>


21 tys.sesji na Pulssonie®
127 mln.zdrowych ruchów
23 lata Pulssujemy dla Twojego zdrowia

Szanowni Państwo
jestem dumny, że mogę Państwu pomóc.
Zygmunt Pulsson