Pulsson® Detoks – oczyszczanie z toksyn, regeneracja jelit, limfy i komórek dietą, ćwiczeniami i zabiegami na urządzeniu terapeutycznym Pulsson®

To nie tylko detoks, to zdrowie i odmłodzenie.

Kluczowym zadaniem Pulssona® w programie oczyszczania jest odprowadzanie toksyny z najgłębszych tkanek ciała. Pulssona® swoim ruchem dociera do niedostępnych miejsc organizmu w łatwy sposób. Porusza ciało i płyny międzytkankowe, udrażnia kanały limfatyczne, rozdziela sklejone płytki krwi i dostarcza energii.

Program oczyszczania organizmu z Pulssonem® został stworzony jako efekt 25 lat osobistych procesów oczyszczania ciała przez Zygmunta Pulssona, jak również pracy z pacjentami indywidualnymi i grupowymi podczas prowadzonych programów oczyszczających. U podstaw programu leży osobista historia Zygmunta Pulssona, który w wieku 40 lat cierpiał z powodu ciężkiej choroby nerek, zapalenia stawów, przepukliny i zwyrodnienia kręgosłupa. Dolegliwości utrudniały Zygmuntowi zdolność poruszania się, i znacznie wpływały na dyskomfort jego życia.

Wcześniej przez kilkanaście lat leczony był farmakologicznymi metodami, które dawały tylko przejściową ulgę, ale nie docierały do prawdziwych przyczyn schorzenia – poważnego zanieczyszczenia organizmu. I kiedy w 1997 r. po ataku serca przeżył śmierć kliniczną i dostał drugą szansę, postanowił ją w pełni dla siebie wykorzystać.

Wypróbował na sobie wiele znanych metod oczyszczania z pozytywnym rezultatem.

Jednak kiedy zaczął studiować anatomię i fizjologię, odkrył, że kluczowe znaczenie w procesie oczyszczania organizmu ma nie tylko oczyszczenie jelit, ale usprawnienie całego układu limfatycznego i usunięcie toksyn z głębokich tkanek ciała, co możliwe jest poprzez rozluźnienie tkanek i odpowiednie poruszenie płynów ustrojowych. Do tego celu zaczął wykorzystywać swój wynalazek Pulsson®, którego działanie silnie rozluźnia głębokie tkanki i ułatwia drenaże i detoksykację.

Dodatkowo odpowiedni ruch Pulssona® porządkuje potencjały na błonach komórkowych i uruchamia komórkowe procesy energetyczne i oczyszczanie. Ruch Pulssona® zapobiega sklejaniu się płytek krwi i przyleganiu zanieczyszczeń. Pulsson® poruszając płyny ustrojowe, poprawia funkcje dużych i małych naczyń krwionośnych co skutkuje likwidowaniem zatorów, stymuluje ruch chłonki w układzie limfatycznym i właściwe wydalanie toksyn.

Badanie wpływu sesji Pulsson® Therapy na procesy detoksykacyjne organizmu
Obrazy krwi wykonane zostały mikroskopem z ciemnym polem widzenia, po 15 minutowej sesji na Pulssonie®
Badanie mikroskopowe przeprowadził: Dr Jacek Giovanoli – Jakubczak
Instutut Medycyny Hollistycznej – Vega Medica – Warszawa

Fot.1 – Obraz krwi pacjenta przed sesją na Pulssonie®
Widoczna rulonizacja komórek krwi.
Najczęstsza przyczyna to: – przewlekłe niedotlenienie – zwiększona ilość wolnych rodników, – zakwaszenie organizmu – nieprawidłowa dieta.
Obraz świadczy o małej żywotności komórek.

Fot.2 – Kolejny obraz krwi pacjenta przed sesją na Pulssonie®
Widoczne Simplasty (związki bio-chemiczne) – typowy obraz zaburzeń detoksykacji organizmu, odkładają się najczęściej w stawach i bywają powodem choroby zwyrodnieniowej stawów.Wpisz swój tekst tutaj...

Fot.3 – Obraz krwi pacjenta po sesji na Pulssonie®
Obraz krwi prawidłowy. Widać wyraźne zmiany:
– krwinki oddzielone od siebie
– swobodnie przemieszczają się w osoczu
– są dotlenione

Pulsson® Metabolizm
- Przywracanie zdrowej przemiany materii
- Oczyszczanie organizmu na poziomie komórkowym
- Pobudzanie drenażu limfatycznego
- Redukowanie tkanki tłuszczowej

Ruchy drenowania, wibrowania i wertykalnego odciążania likwidują zastoje limfy i obrzęki, usuwają toksyny z organizmu. Wpływają na poprawę metabolizmu, oczyszczanie i odchudzanie. Przynoszą ulgę w zatruciach, przejedzeniu, wzdęciach, zaparciach.

Pulsson® Fit-Trans
- Aktywowanie zwiększonej ruchomości ciała
- Dostarczanie ciału ruchu mobilizującego energię
- Wprowadzanie w stan rozluźnienia psychicznego
- Usprawnianie komunikacji z podświadomością

Ruchy piramidalnej aktywacji inicjują procesy odbudowy komórek i kompleksową regenerację organizmu, przywracają poczucie lekkości i energię do życia. Oscylacja PG wpływa na gruczoły dokrewne odpowiedzialne za gospodarkę hormonalną. Możliwe jest wejście w stan transu, pozwalający na dotarcie do wewnętrznej świadomości i integrację ciała i umysłu.