Pulsson® Spirit Hook-up – docieranie do duchowych zasobów uzdrawiających ciało, umysł i emocje poprzez synchronizację na urządzeniu terapeutycznym Pulsson®. Znajdowanie rozwiązań spoza nawykowej percepcji. Uzdrawianie negatywnych wzorców poprzez pracę mentalną, dietę i ćwiczenia. Rozwijanie inteligencji duchowej.

Duchowa nawigacja, najgłębsze osobiste uzdrowienie, transmisja przeznaczenia

Wszystko zaczyna się od rozluźnień i pobudzenia energii ciała na urządzeniu Pulsson®. Odpływają napięcia i myśli. Ten wolny stan wprowadza Cię w nowy wymiar istnienia: bez lęku, bólu, ograniczeń, konieczności i projekcji. Możesz przekroczyć dotychczasowe granice linearnego myślenia, wkroczyć w rzeczywistość duchową, wielowymiarową i ponadczasową, stać się czystą świadomością i doznać najgłębszego możliwego uzdrowienia. Możesz dotknąć czegoś więcej, najgłębszej istoty istnienia – JAŹNI – ostatecznego ośrodka, który powołuje w Twoim życiu wszystko. Tylko od Ciebie zależy na co dasz zgodę i jak daleko podążysz.

Nigdy nie przypuszczałem, że za pomocą ruchu, w tak naturalny sposób, można pożegnać się z chorobą. Wejść w tak intymny kontakt z samym sobą i uruchomić proces samouzdrawiania.

Sesja na Pulssonie® to zupełnie nowe doświadczenie dla ciała i psychiki, które pozwala otworzyć drzwi do nowej rzeczywistości.

Podczas sesji można świadomie odczuwać procesy zachodzące w ciele. Mogą one przyjmować formę falującej energii i wibracji, które działają dla twojego zdrowia. Można też w pełni utożsamić się z tym procesem i wejść na inny poziom percepcji.

To stan niemal mistyczny. Wychodzisz poza samego siebie, poza dotychczasowe „Ja”. Otwierasz nowe perspektywy samouzdrawiania, zarówno dla ciała jak i duszy.

Poruszone ruchem Pulssona® ciało odczuwa niezwykły komfort i zapamiętuje to uwalniające doświadczenie jako nowy pozytywny wzorzec doznania kodujący się w podświadomości. To wzorzec, w którym stare uczucia, napięcia ciała i ból nie mają miejsca, rozpłynęły się w nieistnieniu.

Znajdujesz się w stanie głębokiego relaksu. Można nawet mówić o błogostanie.

To stan samouzdrawiania, proces już niezależny od Ciebie.

Jestem terapeutą pracy z ciałem i umysłem z wieloletnim doświadczeniem. Nie zdarzyło się jednak, bym kiedykolwiek w inny sposób, osiągał taki stan jak na Pulssonie®.

Nigdy nie myślałem, że będę kiedyś mógł tak odczuwać wewnętrzne procesy. Zapomnieć o napięciu i zmęczeniu, stresie fizycznym i psychicznym, a także czuć i eksplorować swoją wewnętrzną przestrzeń. Wejść w nową perspektywę, pożegnać się z chorobą i nadać swojemu życiu nowy sens.