Kobieca mądrość i moc

Krystyna Pulsson urodziła się w 1971 r. Pochodzi z Olsztyna.
Terapeutka synchronizacji bioenergetycznej metodą Pulssona®, facilitatorka Pulsson® Therapy. Doświadczona towarzyszka kobiet w podnoszeniu świadomości i odkrywaniu esencji kobiecości. Prowadzi kobiece kręgi i ceremonie od 11 lat. Była członkiem kręgu starszyzny na Międzynarodowym Zgromadzeniu Kręgów w 2015 r. Dla kobiet poszukujących połączenia ze swoją duchową naturą i cielesnością napisała książkę „Dzika Kobieta” – świadectwo podróży w głąb kobiecej duszy.

Krystyna Pulsson

Ma za sobą studia biznesowe na SGH, dyplom MBA z Uniwersytetu w Minnesocie i ponad 20 lat pracy w korporacjach, gdzie była ekspertem w dziedzinie finansów i inwestycji kapitałowych. U szczytu jej kariery nastąpiło załamanie - na przestrzeni pół roku straciła matkę, pracę i pierwsze małżeństwo. Jednak przełom, jakiego dokonała, wyposażył ją nie tylko w przekonanie, że wszystko jest możliwe, ale też w siłę i wrażliwość, niezbędną do niesienia pomocy innym.

W kulturę kręgów i nauki szamańskie została wprowadzona przez nauczycieli rdzennej tradycji duchowej Ameryki Północnej Mattie Davis-Wolfe i Davida Thomsona. W pielęgnowanie świętego przymierza z kobiecością była inicjowana przez Santoshi Amor. Praktykę medytacji w ruchu poznała u założycieli Movement Medicine, Susannah i Ya'Acov'a Darling Khan. Metody Pulssona® nauczył ją mąż Zygmunt Pulsson.

Jest matką trzech córek. Mając 44 lata urodziła lotosowo w domu najmłodszą z nich. Wierzy, że to, co nas spotyka ma swój rytm i jest częścią pewnego cyklu, że kobieta, żeby się odradzać, potrzebuje mieć swoje sanktuarium, że ceremonie i rytuały to najlepsi przyjaciele kobiety i że mądrość kobieca ufa głosowi intuicji, ale polega na twardym stąpaniu po ziemi.

Stań się silna mocą wszystkich swoich obliczy

Prowadzę dla kobiet sesje indywidualne i rytuały przejścia – wejścia w pełnię kobiecości, rytuał poprzedzający wstąpienie w świętą przestrzeń związku małżeńskiego, ceremonię błogosławieństwa dla oczekującej dziecka matki (Blessingway).

woman in white dress sitting on brown sand
woman in white dress sitting on brown sand

Kobieca Droga Do Wolności

Dzika moc jest w każdej kobiecie, uśpiona lub przebudzona. Gdy jesteśmy gotowe na jej przyjęcie, odzyskujemy głębokie połączenie ze swoją duchową naturą, cielesnością i całym naszym otoczeniem. Stajemy w pełni swojej kobiecości jako przewodniczki i autorytety.

Odpowiedź na wołanie Dzikiej Kobiety to jak wejście w bujny gąszcz bogactwa tego, kim jesteś. Odnajdziesz tam wiele twarzy kobiety, a każda z nich przeszła wielką przemianę, poznała słodycz kochania i cierpki smak samotności. A im głębiej się przedzierasz, tym jaśniejsze się staje, że każda z nich prowadzi cię do odkrycia kolejnej twojej twarzy, która czeka na ciebie, żeby zamanifestować w świecie twoją unikalną prawdę.

"Książkę pochłonęłam w niecałe dwa dni, w biegu i między pacjentami, bo nie mogłam przestać czytać. Piękna opowieść o dzikiej, dojrzałej Kobiecie w nas. Nawet nie wiesz, jak mnie ta książka ukoiła, uspokoiła i wzmocniła. I pojawiła się w idealnym momencie, gdy jestem już po decyzjach, w drodze rozstania i własnego odnajdywania siebie."

- Małgorzata Żółtowska

”Historia napisana takim tonem, z którym chce się płynąć. Tonem prawdy, esencji. Świetnie się czyta, choć czasem aż wstyd, że tak żarliwie. Dzięki takim książkom docieram do głębszej mnie i coś zaczyna wyraźniej pulsować, coś się głośniej odzywa, odważniej porusza. Dziękuję.”

- Magdalena Kidybińska

Co mówią czytelniczki: