Pulsson® Kardio Balans - prewencja i usuwania skutków chorób serca i układu naczyniowego dietą, ćwiczeniami i zabiegami na urządzeniu terapeutycznym Pulsson®

Istnieje taka pokusa, zwłaszcza kiedy samopoczucie jest chwilowo dobre, żeby odsuwać w czasie moment podjęcia działań na rzecz swojego zdrowia. Jednak z układem sercowo naczyniowym nie ma żartów.

„Potrzebujemy działać kiedy zaczynamy coś przeczuwać, kiedy pojawiają się pierwsze sygnały – mówi Zygmunt Pulsson, autor programu Kardio Balans – Pamiętam jak sam je na początku ignorowałem. Pamiętam jak to się zakończyło”.

Zygmunt Pulsson sam przeszedł zawał serca w 1997 roku i jako terapeuta stworzył program Kardio Balans, w którym wykorzystuje swój wynalazek – stół terapeutyczny PULSSON® – oraz metodę pracy Pulsson® Therapy do usuwania skutków chorób serca i układu naczyniowego. Celem programu jest pomoc w odzyskaniu dobrego samopoczucia i przywrócenie spokoju w sercu.

Program Kardio Balans został opracowany dla osób, które czują obniżoną zdolność fizyczną, szybko się męczą, odczuwają stany napięcia i niepokoju w klatce piersiowej, cierpią z powodu żylaków lub borykają się z dolegliwościami układu sercowo-naczyniowego, zwłaszcza takimi jak:
- niedokrwienie mięśnia sercowego
- nerwica serca
- nadciśnienie tętnicze
- stany po zawale serca
- choroba wieńcowa
- miażdżyca
- niewydolność oddechowa