Terapeuta Profesjonalny

Mistrzowska Szkoła Umiejętności Terapeutycznych
Instytutu Pulssona®

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło ci się mieć wątpliwości jak poprowadzić proces terapeutyczny, jak ułożyć współpracę z klientem, jakie zadać klientowi pytania, żeby dotrzeć do kluczowych rozwiązań, gdzie postawić granice lub jakie zawierać umowy, to zapraszam na warsztat "Terapeuta Profesjonalny".

Program obejmuje kompendium wiedzy, która pozwoli Ci zachować przejrzystość relacji z klientem, swobodę i pewność zawodową, wynosząc twoją tożsamość na najwyższy poziom profesjonalizmu. Zebrałem w nim doświadczenia i obserwacje z blisko 44 lat mojej pracy zawodowej, z czego 23 lat pracy terapeutycznej.

Stworzyłem "Terapeutę Profesjonalnego" z myślą o osobach, które swoją pracą wpływają na zdrowie i rozwój osobisty człowieka - terapeutach, coachach, trenerach, masażystach, bioenergoterapeutach, fizjoterapeutach, doradcach duchowych, dla osób pracujących z oddechem, dźwiękiem, tańcem, itd. …

Mistrzostwo psychologiczne w kontakcie z pacjentem
Trening umiejętności psychologicznych zwiększa skuteczności twojego wpływu na pacjenta i na proces terapeutyczny. Umiejętność tworzenia bezpiecznej i satysfakcjonującej relacji z pacjentem jest prawdziwą sztuką. Dzięki niej możemy wpływać na wzrost odpowiedzialności pacjenta za proces leczenia, uniknąć nieporozumień, a także oskarżeń. Warsztaty pomogą zbudować wizerunek terapeuty profesjonalnego, a zdobyte umiejętności stanowią skuteczną profilaktykę wypalenia zawodowego.