Synchronizacja dla piękna

Nowa historia piękna

Możesz gonić swoją gwiazdę piękna, ale unieść do niej może Cię tylko puls twojej energii życiowej.

Piękno bez energii życiowej nie ma szansy się ujawnić. Pulsson® dostarcza energii i budzi autentyczność, pisze w ten sposób nową historię piękna.

Fizyczne piękno i jego wyczerpanie zaczyna się w tych samych subtelnych strukturach i funkcjach ciała. Znamy to powiedzenie „zmęczenie ma wymalowane na twarzy”, „chorobę ma w oczach”. W dzisiejszym świecie to obciążenia życia codziennego tworzą zależności pozbawiające nas energii życiowej niemalże 24 godziny na dobę. To jakby żyć na kredyt z ciała przez 365 dni w roku.

90% wizyt w gabinecie Beauty związanych z utratą urody, osobistego blasku i wartości, to efekt wyczerpania sił witalnych i obniżona zdolność czynnościowa organizmu. Potrzebujemy naszemu ciału spłacać zaciągnięty kredyt energetyczny i zasilać je nie tylko właściwym pożywieniem i kosmetykami, ale niezbędną energią życiową, która odżywi ciało od środka. Energią życiową, która doda blasku naszej urodzie i osobistemu zadowoleniu.

Istnieje całkowicie naturalne rozwiązanie, które bez czynnej aktywności człowieka w ciągu 15 minut może spowodować, że ciało w tym czasie rozluźni się, zmobilizuje i wygeneruje energię kinetyczną, którą spożytkuje do procesów regeneracyjnych. Taki efekt jest w stanie zapewnić piramidalny ruch falowy urządzenia Pulsson®

Efekty działania Pulssona®
1. Stosowanie bodźca ruchowego metodą Pulssona® porządkuje potencjały na błonach komórkowych, co jest impulsem do produkowania energii, podziałów komórkowych i wzrostu.

2. Pulsson® wpływa na podtrzymanie procesów życiowych, regenerację i odmłodzenie organizmu.

3. Poddawanie komórek bodźcom ruchowym powoduje ich dotlenienie i odżywienie. Pulsson® stymulując procesy oddechowe, powoduje większą wytrzymałość wysiłkową i szybszą regenerację organizmu. Progresywne stosowanie bodźca ruchowego jest doskonałym czynnikiem treningowym.

4. Pobudzone ruchem Pulssona® receptory powodują uwalnianie się związków chemicznych i enzymów, które stymulują metabolizm. Organizm zużywa wtedy rezerwy tłuszczowe. Pulsson® wspomaga proces redukcji nadwagi.

5. W wyniku działania sił odśrodkowych na tkanki, dochodzi do uelastycznienia i wzmocnienia naczyń krwionośnych. Uaktywnione zostaje mikrokrążenia płynów ustrojowych.

6. Stymulacja bodźcem ruchowym na Pulssonie® powoduje wzrost wchłaniania substancji odżywczych. Pulsson® pogłębia wchłanianie odżywek nanoszonych na ciało.

7. Głębokie poruszenie układu limfatycznego powoduje likwidację zatorów oraz zmusza organizm do wydalania toksyn z miejsc trudno dostępnych. Pulsson® przyspiesza i pogłębia proces oczyszczania organizmu. Pulsson® jest bezkonkurencyjną metodą bezinwazyjnego oczyszczania limfy.

8. Poruszenie płynów ustrojowych prowadzi do stymulacji wszystkich narządów wewnętrznych. Metoda Pulssona® tworzy środowisko, w którym uruchamiają się biologiczne, naturalne siły witalne organizmu, umożliwiające szybkie uzyskanie stanu równowagi organizmu. Pulsson® wzmacnia Odporność, uruchamia procesy autoregulacji i odmładzania organizmu.

Autorytet, troska i piękno od środka

Po pierwsze nie ulega żadnej wątpliwości, że to gabinety Beauty są dla klientów autorytetem w dziedzinie dbałości o urodę i zdrowy wygląd. Skoro zachowanie zdrowego wyglądu wiąże się ewidentnie i nieodzownie z wysokim poziomem energii życiowej, to pomóżmy klientom go utrzymać.

Kto inny, jak nie zespół salonu, ma zatroszczyć się o ukazanie tej zależności.

Jeżeli dodamy do tradycyjnej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, zabieg na Pulssonie®, powstanie całościowa, uzupełniająca się oferta doskonała, bo piękno bez energii życiowej nie ma szansy się ujawnić. Pulsson® pisze w ten sposób nową historię piękna.

Oto 8 sposobów, jak poradzisz sobie z dzisiejszymi wyzwaniami, użytkując Pulssona®

1. Zastosowanie piramidalnego ruchu falowego Pulssona® gwarantuje nam głęboki efekt terapeutyczny i natychmiastowe doznanie, jakiego klient nie jest w stanie doświadczyć podczas innych zabiegów manualnych i fizykalnych

2. Praca na Pulssonie® zapewnia nam jednakowo wysoką jakość i powtarzalność działań, niezależną od umiejętności terapeuty, co bardzo doceniają klienci

3. Rozpiętość czasu trwania sesji na Pulssonie® od 15 do 60 minut pozwala nam na elastyczność w planowaniu grafika zabiegów

4. Sesje odbywają się w ubraniu, co pozwala maksymalizować wykorzystanie urządzenia przy zabiegach łączonych5. Stosowanie Pulssona® eliminuje bariery kulturowe i opór przed rozbieraniem się i dotykiem, szczególnie u osób z nadwagą, wstydliwych i nie akceptujących swojego ciała, a jest to niekomunikowaną przyczyną rezygnacji z tradycyjnych ofert masaży

6. Inercyjny bezdotykowy masaż Pulssonem® uatrakcyjnia ofertę SPA dla partnerów towarzyszących klientkom korzystającym z zabiegów

7. Obsługa Pulssona® jest szybka do nauczenia i nie wymaga wysiłku, co pozwala angażować personel o niższych kwalifikacjach terapeutycznych

8. Efekty terapeutyczne i regeneracyjno-odmładzające, plasują Pulssona® wśród najnowszej i prestiżowej klasy urządzeń SPA Wellness Beauty

Artykuł opublikowany w czasopiśmie Beauty Inspiration nr6/2019 Listopad/Grudzień